Zwiększamy szybko DR Ahrefs (Domain Rating) – skuteczne linkowanie to większe zyski!

Domain Rating to zastrzeżony wskaźnik narzędzia Ahrefs, który pokazuje siłę całkowitego profilu linków zwrotnych docelowej witryny (pod względem liczby odnośników i ich jakości). Ahrefs jest obecnie najlepszym na świecie narzędziem pomagającym administratorom stron w działaniach pozycjonowania (SEO). Logarytm DR (Domain Rating) zbiera wszelkie informacje dotyczące linków zwrotnych prowadzących do Państwa witryny lub sklepu, a następnie przelicza zebrane dane, wskazując na ocenę od 0 do 100. W naszej ofercie znajdą Państwo wysoce zaawansowaną usługę zwiększenia DR w czasie od 3 dni do 6 tygodni – ekspresowo!

Zwiększanie DR Ahrefs Domain Rating

Już ponad 1000 Klientów skorzystało z naszych zaawansowanych narzędzi. Dołącz do nich już teraz i ciesz się ze wzrostu pozycji!

Usługa zwiększenia DR Domain Rating Ahrefs - linkowanie SEO

Wybierz odpowiedni pakiet Domain Rating+ i ciesz się wzrostem!

Dołącz do ponad 1000 Klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i podnieśli pozycje swojej witryny. Zwiększenie Domain Rating pozwala nie tylko nadać prestiżu witrynie, ale przede wszystkim pomaga w poprawie ruchu organicznego na stronie. Nasze pakiety sprawią, że liczba Państwa potencjalnych klientów wzrośnie w szybkim tempie, a Państwa domena prześcignie konkurencję. Zapraszamy do współpracy!

ZAMAWIAM! CHCĘ ZWIĘKSZYĆ DOMAIN RATING MOJEJ WITRYNY >

Wypełnij krótki formularz, aby zamówić naszą usługę. Po przesłaniu formularza skontaktujemy się z Państwem drogą mailową oraz prześlemy fakturę. Podane w cenniku kwoty są cenami brutto. Działania związane z linkowaniem rozpoczynamy natychmiast.

zwiekszanie-dr-ahrefs-domain-rating

Zyskaj najlepsze pozycje i ruch na stronie dzięki wysokiemu Domain Rating

DR lub Domain Rating to jeden z najpopularniejszych wskaźników SEO na kilku platformach, nie tylko na Ahrefs. Miernik ten ma na celu określenie jakości linków witryny. Podczas gdy UR jest metryką na poziomie strony, DR jest metryką na poziomie domeny. Ocena domeny (DR) pokazuje poziom siły profilu linków zwrotnych witryny. Domena oceniania jest w skali logarytmicznej od 0 do 100. Celem wskaźnika DR jest ocena popularności i siły linków witryny. Aby obliczyć DR określonej strony, trzeba wziąć pod uwagę wiele dość skomplikowanych czynników – w dedykowanym narzędziu SEO (np. Ahrefs) Domain Rating obliczymy jednym kliknięciem. Liczba, którą otrzymamy obrazować będzie siłę profilu linków naszej witryny. Jednocześnie dzięki miernikowi DR dowiemy się, czy dowolna obca strona jest odpowiednia, aby pozyskać z niej link do naszej witryny.  

zwiekszenie-dr-ahrefs
jak-zwiekszyc-dr-domain-rating-domeny

W jaki sposób zwiększamy Domain Rating?

Mam na imię Kinga, współpracuję z wieloma specjalistami SEO i od 2015 roku prowadzę własną agencję zajmującą się pozycjonowaniem stron internetowych i sklepów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafię w sposób bezpieczny prowadzić proces efektywnego link buildingu, który naturalnie podnosi pozycję witryny w wynikach wyszukiwania. Dlatego też ściśle współpracuję z Firmą UNIRANK Jan Tomczak, aby wyniki DR stron naszych Klientów były satysfakcjonujące. Po wykonanym zleceniu prześlemy Państwu raport, aby mieli Państwo pewność, że zadanie zostało wykonane w 100%! Serdecznie zapraszam do współpracy!

 • Ręcznie stworzymy wysokiej jakości linki zwrotne SEO typu “white hat”, aby wyglądały naturalnie w oczach Google.
 • Dzięki linkom zwrotnym o wysokim autorytecie poprawimy ocenę domeny Ahrefs (DR) Państwa witryny w ciągu 2-6 tygodni.

Gwarancja efektu

Gwarantujemy, że osiągniemy zakładany rezultat. W przypadku, gdybyśmy nie wywiązali się z umowy – zwrócimy całość poniesionych przez Państwa kosztów.

Z

100% bezpieczeństwa

Bogate doświadczenie pozwala naszemu zespołowi działać w sposób całkowicie bezpieczny – pozyskujemy linki tylko ręcznie, bez użycia jakiegokolwiek systemu.

Długotrwałe efekty

Silne linki, które stworzymy nie znikną z sieci po kilku tygodniach, a efekty naszych działań będą długoterminowe. Nie muszą Państwo myśleć o kolejnych inwestycjach!

Lepsze pozycje fraz

Link building jest znakomitą strategią pozycjonowania (SEO), dlatego linki o mocnym autorytecie zdecydowanie poprawią pozycję fraz kluczowych.

Większy ruch na stronie

Poprawa pozycji fraz kluczowych daje znakomite efekty w postacji zwiększonego ruchu organicznego. Dzięki mocnym linkom zyskasz nowych klientów!

White hat SEO

Stosujemy tylko najlepsze techniki SEO, unikając wszelkiego rodzaju automatycznych rozwiązań. Linki zbuduje dla Państwa specjalista, żywy człowiek!

Dlaczego Domain Rating (DR) jest tak ważny?

Warto zauważyć, że stron mających Domain Rating na poziomie 0–5 jest ponad 146 455 043. Natomiast domen z DR 81–85 jest tylko 7 368. Pokazuje to, jak trudno zdobyć wyższy wynik. Powinniśmy zmierzać do tego, aby wskaźnik Domain Rating dla naszej strony był jak najlepszy. Pamiętajmy o tym, że wzrost tego miernika jest logarytmiczny, oznacza to, że​​ różnica między DR 65–67 jest znacznie większa niż pomiędzy 23–26. Im wyższy poziom Domain Rating, tym trudniej będzie nam osiągnąć kolejny poziom. Związane jest to także z faktem, że wysoki DR możliwy jest do osiągnięcia dzięki odnośnikom ze stron, które również mają wysoki wskaźnik Domain Rating. W skrócie – im wyższy DR, tym więcej dobrych linków prowadzi do naszej strony – a to z kolei bezpośrednio przekłada się na pozycję w wynikach wyszukiwania oraz ruch organiczny (pochodzący z wyników wyszukiwania).

Zwiększ Domain Rating dla domeny (DR)

Wyższy wskaźnik Domain Rating to wyższe pozycje Państwa witryny!

Poniżej prezentujemy kilkanaście wyników naszych działań. Na wykresach wyraźnie widać, w którym momencie usługa zwiększenia DR przyniosła efekt w postaci skoku w wynikach wyszukiwania Google, a także w postaci większego ruchu organicznego. Jesteśmy dumni z sukcesów naszych Klientów!

domain-rating-dr-zwieksz-1
domain-rating-dr-zwieksz-2
domain-rating-dr-zwieksz-4
domain-rating-dr-zwieksz-6
Wzrost Domain Rating DR

Dla kogo przeznaczona jest usługa zwiększenia Domain Rating (DR)?

Jak widać na przytoczonych przez nas przykładach, podnoszenie wskaźnika Domain Rating jest niezwykle skuteczne dla każdego rodzaju stron internetowych i sklepów. Za pomocą usługi mogą Państwo pozycjonować:

 • Strony firmowe, biznesowe (ogólnopolskie i regionalne)
 • Witryny prywatne, blogi, vlogi, galerie
 • Sklepy internetowe i platformy sprzedażowe
 • Landing pages z dowolnej branży
 • Strony główne serwisów informacyjnych i blogów
 • Witryny firmowe i prywatne o dowolnej tematyce

Domain Rating podniosło z nami już ponad 1000 Klientów! Dołącz do nich!

W całkowicie bezpieczny sposób podnieśliśmy parametr DR (Domain Rating) ponad 1000 Klientom z całej Polski. Współpracowaliśmy zarówno z małymi firmami rodzinnymi, jak i z korporacjami. Dzięki naszemu doświadczeniu w prowadzeniu link buildingu mogliśmy zaoferować usługę na wyjątkowo wysokim poziomie, dostosowaną do potrzeb Klientów. Sprawnie przeprowadzony proces linkowania gwarantuje nie tylko zwiększenie wskaźnika DR, ale pomaga również poprawić pozycję strony i zwiększyć ruch organiczny, co w bezpośredni sposób przekłada się na liczbę potencjalnych klientów oraz na zysk firmy. Dołącz do zadowolonych Klientów DomainRating.PL!

domain-rating-dr-zwieksz-5
domain-rating-dr-zwieksz-3

Domain Rating – co powinieneś o nim wiedzieć?

Korzystanie z najróżniejszych narzędzi analitycznych, w tym przede wszystkim Ahrefs, wymaga sprawdzenia parametru, który oznaczony jest symbolem DR. Jest to skrót od pełnej nazwy parametru, która brzmi domain rating. Domain rating jest kluczowy przede wszystkim, kiedy planujemy rozpocząć działania związane z pozycjonowaniem naszej strony internetowej. W naszym poniższym artykule przeczytasz o tym, co jest najważniejsze jeśli chodzi o wskaźnik DR. Dowiesz się także, w jaki sposób dobrze wykorzystywać narzędzie Ahrefs, aby skrupulatnie monitorować parametry domain rating.

Domain rating – co to właściwie jest?

Wspomniane wcześniej narzędzie Ahrefs pozwala monitorować wiele czynników mających ogromny wpływ na wyniki pozycjonowania danej strony. Jednym z nich jest właśnie Domain Rating. Najprościej rzecz ujmując, narzędzie to ma za zadanie przede wszystkim monitorować nie tylko ilość linków kierujących do danej domeny, ale też – a może zwłaszcza – ich jakość. Innymi słowy, wskaźnik DR można określić jako narzędzie oceny domeny. Im lepsza jakość linków do niej kierujących, tym wskaźnik DR jest wyższy. Co do zasady, działania związane z pozycjonowaniem strony mają na celu podnoszenie wskaźnika DR.

Ahrefs – co warto na jego temat wiedzieć?

Do działań związanych z szeroko pojmowanym pozycjonowaniem wykorzystuje się różnego rodzaju narzędzia. Jedne z nich służą np. do sprawdzania jakości contentu umieszczanego na stronie – i takim narzędziem jest np. SurferSEO, a inne – jak właśnie Ahrefs, mają za zadanie sprawdzanie technicznych parametrów danej domeny.

Specjalista SEO zwiększający Domain Rating

Ahrefs jest narzędziem płatnym, obecnie posiadającym najlepsze oceny, jeśli chodzi o indeks linków w Sieci. Prawdą jest także, że obecnie jest to najdokładniejsze narzędzie za pomocą którego będziemy w stanie zweryfikować zarówno ilość linków prowadzących do danej domeny jak również samą ich jakość. Warto jednak zaznaczyć, że osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z pozycjonowaniem, mogą całkowicie za darmo przetestować Ahrefs przez okres 14 dni. Korzystanie z Ahrefs po tym czasie, wymaga uiszczenia opłaty, co jednak nie jest obowiązkowe. Co do zasady jednak, jeśli rzeczywiście chcemy zajmować się pozycjonowaniem stron internetowych “na poważnie”, bez Ahrefs jest to w zasadzie niemożliwe. Warto też zaznaczyć, że do wyboru mamy różne plany subskrypcji, co pozwala na zakup tego, który będzie najbardziej adekwatny do naszych potrzeb.

Szerokie spektrum możliwości, które daje Ahrefs

Samo indeksowanie stron, to nie jest jedyna funkcja, którą posiada narzędzie Ahrefs. Warto zwrócić uwagę na to, że za pomocą tego narzędzia, jesteśmy w stanie także zweryfikować “sprawność” linków, które znajdują się na innych stronach. Innymi słowy, narzędzie to wyposażone jest w funkcję znajdowania uszkodzonych lub nieaktywnych linków. Ponadto, za pomocą Ahrefs jesteśmy w stanie także sprawdzić i poddać wnikliwej analizie linki, które znajdują się na stronach należących do naszej konkurencji jak również stworzyć własną bazę stron, na których docelowo możemy publikować artykuły sponsorowane. Dodatkowe opcje, które możemy znaleźć w tym narzędziu to:

 • znajdowanie odpowiednich słów kluczowych,

 • korzystanie z autorskiego wskaźnika autorytetu witryny tzw. Domain Rating SEO,

 • monitorowanie pozycji naszej strony oraz ruchu na niej.

Ahrefs zawiera blisko 15 bilionów linków w swojej bazie – musicie przyznać, że jest to imponująca liczba. Proces szukania linków znajdujących się w odpowiednio ocenionych źródłach, nie zajmuje więcej niż 1 do 2 dni, licząc od czasu publikacji.

Analiza Ahrefs - Domain Rating, linki przychodzące (SEO)

Jak sprawdzać parametry witryny – przykład

Wiemy już, jaką dokładnie funkcję pełni narzędzie Ahrefs oraz jaka jest jego zależność pomiędzy wskaźnikiem DR. Skąd jednak mamy wiedzieć, co zrobić, aby dokładnie sprawdzić parametry danej strony internetowej, jeśli nigdy wcześniej tego nie robiliśmy? Poniższy przykład z pewnością będzie w tym zakresie bardzo pomocny.

Pierwszą i najważniejszą kwestią, jeśli chodzi o ocenę jakości stron linkujących naszą witrynę jest skala – w przypadku DR wynosi ona od 0 do 100. Załóżmy, że strona X ma wyższy wskaźnik DR w odniesieniu do strony Y. Jest to dla nas jasny sygnał, że jakość linków kierujących do strony X, jest znacznie lepsza. Nie oznacza to jednak, że analogicznie pozycja strony X w naturalnych wynikach wyszukiwania także będzie lepsza niż strony X. Z reguły jednak jest tak, że im lepsza jakość linków, tym wyższe pozycje w naturalnych wynikach wyszukiwania danej witryny.

Spójrzmy jednak na nieco inną sytuację. Przypuśćmy, że ta sama strona X zamieszcza tylko jeden link do strony głównej witryny Y. Tym samym, strona X zamieszcza jednocześnie 15 linków, pochodzących z różnych jej podstron do strony głównej witryny Y. W takiej sytuacji, wskaźnik DR strony Y w obu przypadkach nie ulegnie zmianie, a wynika to z faktu, że pod uwagę przy ocenie brane jest tylko jedno łącze i nie ma żadnego znaczenia, z której strony ono jest.

Analiza SEO linków zwrotnych - Ahrefs

Atrybut dofollow – dlaczego jest tak ważny?

Kiedy Ahrefs dokonuje oceny linków kierujących do danej witryny, na podstawie których niejako wystawia “ocenę” w postaci wskaźnika DR, bierze on pod uwagę jeszcze jeden, bardzo ważny czynnik, a jest nim atrybut dofollow. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby linki kierujące do strony posiadały ten właśnie atrybut, a nie – tak jak niestety dzieje się to w większości źle wykonanych działań pozycjonerskich – nofollow. Drugi z wymienionych atrybutów, w żaden sposób nie wpływa na wysokość wskaźnika DR.

DR – sprawdzanie parametrów witryny

Wiemy już na co dokładnie zwrócić uwagę przy ocenie jakości naszej strony przez Ahrefs, pora zatem przyjrzeć się temu, co dokładnie należy zrobić, aby sprawdzić wskaźnik DR.

 • Pierwszym i najbardziej podstawowym krokiem, jest uzyskanie dostępu do samego narzędzia, czyli do Ahrefs. Nie ma znaczenia, na który z planów się zdecydujemy, ponieważ każdy z nich wyposażony jest w opcję sprawdzenia wskaźnika DR.
 • Wpisujemy interesujący nas adres strony internetowej w wyszukiwarkę, a następnie klikamy na pomarańczową ikonkę w postaci lupy.
 • Na pulpicie pojawi się nam wówczas szczegółowy raport na temat danej witryny internetowej, w tym także wskaźnik DR. Jest to tzw. raport przeglądowy. Na podstawie zawartych w nich informacji, jesteśmy w stanie szczegółowo zaplanować najróżniejsze działania pozycjonerskie.
Sprawdzanie Domain Rating Ahrefs

Zły Domain Rating – co to znaczy?

Z pewnością wielu z was zetknęło się z określeniem takim, jak Black Hat Seo. Jest to nic innego, jak pozycjonowanie, które zamiast przynosić korzyści, generuje tylko szkody. Jednym z elementów, które wliczają się do działań z zakresu Black Hat SEO jest właśnie zły wskaźnik Domain Rating. Kiedy jednak możemy używać tego określenia?

Najprościej rzecz ujmując, wskaźnik DR na poziomie 0, jest automatycznie uznany za zły. Sęk w tym, że z taką sytuacją możemy mieć do czynienia w dwóch przypadkach, z czego tylko jeden z nich jest dla naszej witryny realnym zagrożeniem. Niski wskaźnik DR jest całkowicie normalną sytuacją, kiedy nasza strona jest nowa i nie ma jeszcze żadnych linków, które by do niej kierowały. Wówczas nie musimy się martwić niskim wskaźnikiem Domain Rating, ponieważ dopiero będziemy planowali strategię działań pozycjonerskich.

Zupełnie inaczej rzecz się ma, jeśli nasza strona jest już aktywna od dłuższego czasu i były dodawane linki do niej kierujące, a mimo to, wskaźnik DR jest równy lub bliski 0. Taka sytuacja jest najczęściej wynikiem umieszczania linków, które kierują do naszej strony pochodzących z niebezpiecznych źródeł. Określane są one po prostu jako “złe” linki. W takiej sytuacji niezbędne jest wykonanie audytu strony – najlepiej jak najszybciej. Następnie należy usunąć szkodliwe linki, m.in dlatego, aby uniknąć kar, które w takiej sytuacji może nałożyć na nas algorytm Google Penguin. Pozycjonowanie strony, która została obciążona karami nałożonymi przez algorytm Google, jest w zasadzie niemożliwe – a już na pewno bardzo wymagające i kosztowne.

Dlaczego wskaźnik Domain Rating jest tak ważny?

Wiemy już, czym dokładnie jest wskaźnik Domain Rating i dlaczego jest tak ważny. Korzystanie z narzędzia, którym jest Ahrefs, jest niezwykle potrzebne, aby nie tylko pracować nad poprawieniem jakości wskaźnika DR dedykowanego naszej domenie, ale też reagować w sytuacji, jeśli mimo dużej ilości linków, wskaźnik utrzymuje się na bardzo niskim poziomie. Warto też pamiętać o analizie stron konkurencji czy doborze fraz kluczowych – w tym także pomocne jest narzędzie Ahrefs, a wyniki mają niebagatelny wpływ na wysokość wskaźnika DR.

Przykładem, który doskonale obrazuje to, dlaczego wskaźnik DR jest tak istotny, z całą pewnością może być np. portal społecznościowy Facebook. Skoro wiemy, że skala DR wynosi od 0 do 100, warto zwrócić uwagę, że Facebook ma wskaźnik na poziomie 100. Nie ma w tym też niczego dziwnego – linków do niego prowadzących jest mnóstwo, można je liczyć w milionach, a każdy z nich pochodzi z wiarygodnego źródła i jest skrupulatnie weryfikowany przez boty. Podobnie rzecz się ma, jeśli chodzi o portal Twitter – ten – choć w Polsce jest zdecydowanie mniej popularny aniżeli wspomniany wcześniej Facebook – charakteryzuje się wskaźnikiem DR na poziomie 99. Oczywiście nie możemy liczyć na to, że nasza witryna od razu uzyska tak wysoki wynik – pamiętajmy, że nad jakością linków kierujących do wyżej wymienionych portali czuwa nie tylko sztab ekspertów, ale też i cała armia botów. Poza tym, zarówno Twitter jak i Facebook zrzeszają użytkowników z całego świata. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy rezygnować z działań mających na celu podniesienie wskaźnika DR naszej strony. Dbanie o jej jakość, jak również stały nadzór nad jakością linków – szczególnie, jeśli nigdy wcześniej nasza witryna nie była pozycjonowana – z pewnością będzie wymagało mniejszych zasobów ludzkich jak i finansowych, niż ma to miejsce w przypadku Facebooka i Twittera, natomiast efekty działań – mogą być bardzo zbliżone.

Wybierz odpowiedni pakiet Domain Rating+ i ciesz się wzrostem!

Dołącz do ponad 1000 Klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i podnieśli pozycje swojej witryny. Zwiększenie Domain Rating pozwala nie tylko nadać prestiżu witrynie, ale przede wszystkim pomaga w poprawie ruchu organicznego na stronie. Nasze pakiety sprawią, że liczba Państwa potencjalnych klientów wzrośnie w szybkim tempie, a Państwa domena prześcignie konkurencję. Zapraszamy do współpracy!

ZAMAWIAM! CHCĘ ZWIĘKSZYĆ DOMAIN RATING MOJEJ WITRYNY >

Wypełnij krótki formularz, aby zamówić naszą usługę. Po przesłaniu formularza skontaktujemy się z Państwem drogą mailową oraz prześlemy fakturę. Podane w cenniku kwoty są cenami brutto. Działania związane z linkowaniem rozpoczynamy natychmiast.

zwiekszanie-dr-ahrefs-domain-rating

Zapraszamy na naszego bloga!

Chcesz zrozumieć, jak działają algorytmy wyszukiwarek i wspiąć się na szczyty rankingu? Zastanawiasz się, jak zwiększyć DR (Domain Rating) w Ahrefs, aby Twoja strona była bardziej widoczna dla Twojej grupy docelowej? Odwiedź nasz blog, gdzie dzielimy się sprawdzonymi metodami, praktycznymi poradami i najnowszymi trendami w dziedzinie SEO. Razem odkryjemy, jak podbić świat wyszukiwarek! 🚀🔍 #TwojaDrogaDoSEOZwycięstwa