DARMOWY AUDYT SEO ONLINE – NASZA APLIKACJA

Nasza Aplikacja Darmowy Audyt SEO online to potężne narzędzie do analizy Twojej strony internetowej lub sklepu. Audyt to proces przeprowadzania szczegółowej analizy strony internetowej w celu zidentyfikowania problemów technicznych i optymalizacyjnych, które mogą wpływać na jej widoczność i pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania organicznego. Celem audytu SEO jest zidentyfikowanie i ocena kluczowych czynników wpływających na pozycjonowanie strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Nasz darmowy audyt SEO dotyczy różnych aspektów witryny, takich jak struktura, treść, linki zwrotne, technologia czy prędkość ładowania. Po przeprowadzeniu darmowego audytu SEO, możesz sprawić, że twoje działania pozycjonowania będą efektywne.

Darmowy audyt SEO aplikacja

13 + 10 =

Darmowy audyt SEO - raport

Przejrzysty raport z audytu SEO

Jeśli jesteś właścicielem firmy, możemy pomóc Ci ulepszyć i wypromować Twoją witrynę internetową bez ponoszenia wysokich kosztów agencji. Darmowy Audyt SEO online indeksuje całą witrynę w poszukiwaniu problemów, zaleca jasne, łatwe do wykonania zadania z przewodnikami dla Twojego typu witryny. Dodatkowo będziemy monitorować rankingi i ulepszenia Twoich fraz kluczowych oraz na bieżąco informować Cię o wydajności Twojej witryny.

Jasna i prosta lista zaleceń

Wyszukiwarki polegają na wielu czynnikach, aby uszeregować witrynę na określonej pozycji. Aplikacja Darmowy Audyt SEO to narzędzie do zaawansowanej analizy SEO, które sprawdza szereg istotnych parametrów, aby pomóc zidentyfikować problemy. Dodatkowo zapewniamy jasną, praktyczną, uszeregowaną pod względem ważności listę zaleceń, które pomogą ulepszyć Twoje SEO. Każdemu zaleceniu nadajemy odpowiedni priorytet: od niskiego po wysoki.

Raport SEO - zalecenia, przykłady

Najlepsze narzędzie audytorskie na rynku SEO

Pozycjonowanie witryny w Google jest trudniejsze i bardziej konkurencyjne niż kiedykolwiek. Istnieje wiele czynników, takich jak zawartość strony, wydajność, czynniki społeczne i profil linków zwrotnych, których wyszukiwarki, takie jak Google, używają do określenia, które witryny powinny mieć najwyższą pozycję.

Aplikacja Darmowy Audyt SEO to bezpłatne narzędzie do audytu SEO, które przeprowadzi szczegółową analizę SEO w 100 punktach danych witryny i dostarczy jasnych i praktycznych zaleceń dotyczących kroków, które możesz podjąć, aby poprawić swoją obecność w Internecie i ostatecznie poprawić pozycję w wynikach wyszukiwania. Aplikacja Darmowy Audyt SEO jest idealna dla właścicieli witryn, projektantów witryn i agencji cyfrowych, które chcą ulepszyć własne witryny lub witryny swoich klientów.

Aplikacja Darmowy Audyt SEO jest lepsza niż inne narzędzia do sprawdzania SEO witryn dzięki superszybkiemu wykonaniu analizy SEO, renderowaniu JavaScript i szerokiemu zakresowi funkcji. Dodatkowo Aplikacja zapewnia szereg całkowicie bezpłatnych narzędzi SEO, takich jak narzędzie do sprawdzania linków zwrotnych, metatagi i generator robots.txt, które pomogą Ci przejść przez rzeczywiste etapy ulepszania witryny.

 

Zobacz przykładowy raport z audytu SEO

Obejrzyj kompleksowy 15-stronicowy raport z naszej Aplikacji Darmowy Audyt SEO. Dla pokazania możliwości narzędzia zrobiliśmy szybki audyt portalowi Onet.pl. Okazuje się, że nawet informacyjny potentat otrzymał serię zaleceń SEO do wdrożenia.

Poznaj 15 obowiązkowych punktów audytu SEO

 • Struktura i architektura strony internetowej – w tym sprawdzenie, czy strona jest czytelna dla robotów wyszukiwarki i czy jej struktura jest odpowiednio zorganizowana.
 • Słowa kluczowe i frazy docelowe – analiza stosowania słów kluczowych na stronie internetowej, w tym ich liczby, umiejscowienia i jakości.
 • Zawartość strony – w tym analiza jakości treści, jej oryginalności i unikalności, jak również trafności tematycznej i wartości dodanej.
 • Tytuły, opisy i tagi meta – sprawdzenie ich jakości i zgodności z najlepszymi praktykami SEO.
 • Linki wewnętrzne i zewnętrzne – ocena ilości i jakości linków wewnętrznych i zewnętrznych oraz ich wpływu na strukturę strony i widoczność w wyszukiwarce.
 • Szybkość ładowania strony – analiza prędkości ładowania strony, czasu odpowiedzi serwera i czasu ładowania zasobów.
 • Czystość kodu HTML, CSS i JavaScript – sprawdzenie poprawności kodu HTML, CSS i JavaScript, a także optymalizacja kodu pod kątem szybkości ładowania.
 • Czytelność adresów URL – analiza czytelności adresów URL i ich zgodności z najlepszymi praktykami SEO.
 • Odpowiednia konfiguracja pliku robots.txt – sprawdzenie, czy plik robots.txt jest skonfigurowany poprawnie, aby wykluczyć niepotrzebne strony z indeksowania.
 • Obecność sitemap – analiza obecności i poprawności mapy strony (sitemap.xml) i jej wpływu na widoczność w wyszukiwarkach.
 • Analiza indeksowalności strony przez wyszukiwarki – sprawdzenie, czy strona jest indeksowana przez wyszukiwarki oraz jak często.
 • Zgodność z zasadami SEO dla treści multimedialnych, takich jak obrazy, filmy i grafiki – sprawdzenie, czy są one zoptymalizowane pod kątem SEO.
 • Analiza linków zwrotnych i ich jakości – ocena ilości i jakości linków zwrotnych oraz ich wpływu na widoczność w wyszukiwarce.
 • Social media i integracja społecznościowa – sprawdzenie obecności i jakości profilu na portalach społecznościowych oraz integracji z nimi na stronie internetowej.
 • Mobile friendliness – sprawdzenie responsywności strony i czy jest dostosowana do urządzeń mobilnych

Wybierz odpowiedni pakiet Domain Rating+ i ciesz się wzrostem!

Dołącz do ponad 1000 Klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i podnieśli pozycje swojej witryny. Zwiększenie Domain Rating pozwala nie tylko nadać prestiżu witrynie, ale przede wszystkim pomaga w poprawie ruchu organicznego na stronie. Nasze pakiety sprawią, że liczba Państwa potencjalnych klientów wzrośnie w szybkim tempie, a Państwa domena prześcignie konkurencję. Zapraszamy do współpracy!

ZAMAWIAM! CHCĘ ZWIĘKSZYĆ DOMAIN RATING MOJEJ WITRYNY >

Wypełnij krótki formularz, aby zamówić naszą usługę. Po przesłaniu formularza skontaktujemy się z Państwem drogą mailową oraz prześlemy fakturę. Podane w cenniku kwoty są cenami brutto. Działania związane z linkowaniem rozpoczynamy natychmiast.

zwiekszanie-dr-ahrefs-domain-rating